HAKKIMIZDA

Firmamız bayrak afiş flama ve reklam amaçlı tekstil baskı alanlarında 15 yıldır hizmet vermektedir. Türkiye'nin önde gelen firmalarına yapmış olduğumuz hizmetler sonucu piyasada özel bir yer edinmiştir. Son yıllarda personelin gençleştirilmesiyle daha da dinamik ve enerjik durum yaratılmıştır.
   
Felsefemiz, zaman, itina, samimiyet üzerine kuruludur.

Günümüzde her ölçü ve çeşitte firma bayrakları, Türk ve ülke bayrakları, resmi kurum ve kuruluş bayrakları, masa bayrakları, salon direkleri, makam bayrakları, empirme baskı, serigraf, digital baskı sistemiyle hizmet vermektedir. Gelişen ve her an yeniliklere açık dünyanızda tekstil baskı sistemleriyle her tür kumaş üzerine istenilen görsellikte kaliteli ve çözünürlüğü yüksek digital baskı yapılmaktadır.
 
Firmamızın referansları; ülkemizde ve ülke dışında portföyünü genişleterek hizmet vermektedir.
Vizyonumuz; Gelişime ve değişime açık zamanlama ve müşteri odaklı çalışma anlayışıdır.
Amacımız; Müşterilerimize kaliteli ve çabuk hizmet vermektir. Günümüzde zaman kavramı çok önemlidir.

Üretim
Teknolojimiz ve Üretim Aşaması.Dijital tekstil baskı makineleri ile çeşitli kumaşlar üzerine inkjet baskı tekniği kullanılarak iç ve dış mekanda kullanılmak üzere flama ve bayrakların imalatı yapılmaktadır. Flama ve Bayraklar dijital olarak basıldıklarından dolayı renk ve desen sınırlaması yoktur.

Baskı çözünürlükleri 1440 dpi a kadar ulaşabilmektedir. 4 ana renk olan CMYK ile birlikte 4 özel rengi de kullanarak kesin ve tam renk üretimi sağlar. Neticede istenilen renk varyasyonlarinın elde edilmesi kolaylaşır.